START Racing in 2017 - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

START Racing in 2017

NIEUWLEUSEN – START Racing in 2017 met Ricardo Brink en Patricia Kok aan de start bij de OW Cup races. Er is al veel over gesproken maar nu is het officieel; Patricia Kok en Ricardo Brink komen volgend seizoen uit voor Stichting START Nieuwleusen.

Na een zeer succesvol 2016 waarin Brink op de tweede plaats in het kampioenschap eindigde, maakt hij de overstap van onze Yamaha R6 naar een Yamaha R1M. Brink zal in het seizoen 2017 uitkomen in de NK SuperCup 1000.

Patricia Kok, werd afgelopen seizoen kampioen in de SportCup bij de OW races. Zij stapt in 2017  op de START Yamaha R6 en zal beginnen in de ProCup 600 klasse. Voor beide rijders dus een nieuwe uitdaging, waarin het team heel veel vertrouwen in heeft. Tijdens onze voorjaarstraining in Spanje zullen beiden vertrouwd raken met de nieuwe motoren op een paar mooie circuits. De komende maanden worden verder de puntjes op de i gezet en dan kan het team uitkijken naar de start van het seizoen 2017, wat hopelijk net zo succesvol zal worden als afgelopen seizoen.

Foto's 2
START Racing in 2017 - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto
Artikel delen: