DALFSEN – Koud hè, neen hoor min 7 of min 8 prachtig wandelweer, geen wind en dan is het daar goed tegen te kleden. Al is het zo vroeg in de morgen lastig foto’s maken, maar het is genieten in de natuur. De zon in het water zien schijnen op de Ierthe, De stuw en het gemaal Langeslag bij Laag Zuthem en toch is de oude boerderij aan de Grote Hagenweg verdwenen.
Zie eerdere foto op Dalfsennet in het artikel op 12 juli 2015, daar reactie op gekregen dat het niet gesloopt zou worden. Toch is die nu weg.
Zwanen in het water vinden hun kostje wel, een mooie weerspiegeling in het stille water. De prachtige oude boerderij aan de Grote Hagenweg van de familie Luchtenberg. Een boerderij met een dwarsgevel. Kortom er is zoveel te zien op een rustige zondagmorgen. Als je in bed blijft liggen mis je alle moois.(Hoewel Red.)
WvdV.















