NIEUWLEUSEN – Afgelopen zaterdag vond de auditie dag van musicalkamp plaats. Ruim 50 jongeren uit de gemeente en omstreken kwamen naar Kulturhus de Mozaïek om daar te laten zien wat ze kunnen. Door middel van dans, zang en theater workshops werden de rollen verdeeld.
Een team professionals hebben onder begeleiding van jongerenwerker Emmelie Luiken die kinderen tips en feedback gegeven tijdens de workshops. De workshops zijn er niet voor niets, want in de voorjaarsvakantie gaan alle jongeren en professionals gezamenlijk op kamp.
Hier gaan ze de musical: ‘High School Musical’ instuderen. De uitvoering is op vrijdag 24 februari in theater Carrousel Ommen. Kaartverkoop en meer info kan via www.dancedance.nl




