DALFSEN – Toerclub Dalfsen: ruim € 3000,- voor Ronald McDonald Huis . Een bijzonder moment in de jaarvergadering van de Toerclub Dalfsen, die ook dit jaar weer door een groot aantal leden werd bezocht, was de overhandiging van een cheque van € 3093,- door voorzitter Rob Kleiss aan de manager van het Ronald McDonaldhuis in Zwolle, Lianne Booijink.
Het was de opbrengst van Erbens Vechtdaltoer, het jaarlijkse grote evenement van de Toerclub, dat honderden fietsers door het Vechtdal voert . In 2016 waren er zelfs meer dan 1000 deelnemers en dus kon er ook dit keer een mooi bedrag aan dit goede doel worden gegeven. Lianne Booijink toonde zich uiteraard zeer ingenomen met het resultaat. Het Ronald Mc Donald Huis bestaat inmiddels 14 jaar en heeft in die periode onderdak geboden aan meer dan 2000 ouders, broertjes en zusjes van kinderen die opgenomen zijn in de Isalaklinieken. Het steunt volledig op vrijwilligers en op sponsoren en donateurs.
Bij de Toerclub zijn de voorbereidingen voor de EVT 2017 al weer in volle gang. Zoals steeds vindt de tocht plaats op de laatste zaterdag van mei. Dit jaar is dat de zaterdag na Hemelvaart. Men gaat weer voor meer dan 1000 deelnemers! Deze keer komt de opbrnegst ten goede aan twee goede doelen, behalve het Ronald McDonald Huis ook aan de strijd tegen ALS.
Gift € 3000,00 van Toerclub
Artikel delen:


