Klarinetten in Anjerpunt Hoonhorst

HOONHORST – In het Anjerpunt/zaal Kappers vinden dit jaar meerdere muzikale activiteiten plaats. Op woensdag 5 april a.s. staat hierbij de klarinet centraal. Om 11.00 u zal klarinetensemble Mpingo Ya Kwanza een open repetitie houden in het Anjerpunt, waarbij iedereen welkom is. Het programma duurt tot ongeveer 12.15 uur.

 

Mpingo Ya Kwanza is een klarinetensemble uit Zwolle. Het orkest bestaat uit 14 gemotiveerde, actieve 50-plussers. Onder leiding van Martin van Zanten uit Kampen maak het orkest muziek dat varieert van licht klassiek tot heerlijke swing. In het orkest treft u ook andere klarinetten aan dan de meest bekende en bespeelde bes-klarinet.

 

Het programma na 11.45 u is niet alleen interessant voor volwassenen, maar zeker ook voor basisschoolleerlingen. Dirigent Martin van Zanten zal dan de verschillende klarinetten voorstellen en een aantal leuke wetenswaardigheden vertellen over dit instrument. Welkom in het Anjerpunt/zaal Kappers aan de Kerkstraat in Hoonhorst. Voor informatie: 06 54795800

Artikel delen: