De Stuwzangers wat verder het land in - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

De Stuwzangers wat verder het land in

VILSTEREN — tijdens huwelijksfeest in Putten – Shantykoor de Stuwzangers Vilsteren trok vrijdagmiddag wat verder het land in.  De ‘aanhanger’ van de Stuwzangers’ kom je trouwens overal tegen in den lande. Dit maal werd het succesvolle koor gevraagd voor een huwelijksfeest in Putten.

De bruidegom wist werkelijk van niets. Hij was zeer verrast toen nabij het terras van ‘de Bosrand’ in Putten een podium werd opgebouwd en even later het ‘Stuwzangerslied’ werd ingezet door het koor uit Vilsteren en….ter verduidelijking, Vilsteren wat ligt tussen Dalfsen en Ommen.
Het bruidspaar straalde bij de zeer aanstekelijke liederen. Ook vele romantische liederen passeerden de revue. En….bij dit warme weer deed het lied ‘He Kapitein, geef me nog een borrel’  het zeer goed. Dit was een speciaal verzoek van de bruidegom.
Van jong tot oud heeft men genoten van de Stuwzangers. Menig toegift passeerde ‘de revue’! Normaal zou het programma – wat om 15.00 u. begon – ten einde zijn om 16.45 u. Maar…..de sfeer zat er bijzonder goed in. De laatste tonen o.l.v. van dirigent Flip Jonkman uit Heino klonken om 17.15 u. De begeleiding bestond ook nu weer uit drie accordeonisten, gitarist en drummer. Geluidsman Jan de Mink was op vakantie. Ditmaal fungeerde als geluidsman Bob Boerdam en hij zong solistisch ‘Das Wohnbot’. Wat een feest!
Voor meer informatie: www.destuwzangers.nl

 

Foto's 3
De Stuwzangers wat verder het land in - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto
De Stuwzangers wat verder het land in - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto
Artikel delen: