DALFSEN -– Al 3 jaar bereikt vereniging Groen Gebogen jou met mooie artikelen, verhalen en beelden over duurzaamheid, groen en nieuwe energie. Met interessante en onverwachte invalshoeken proberen we het leven in Dalfsen met elk verhaal weer een beetje groener te maken.
Maar die mooie verhalen schrijven zich niet vanzelf. Achter groengebogen.nl zit een bevlogen redactie met schrijvers, meedenkers en een columnist.
Door het vertrek van een aantal schrijvers is Groen Gebogen hard op zoek naar nieuwe redactieleden die de lijn van mooie verhalen wil voortzetten.
We willen Dalfsen blijven verrassen met groene tekst!
Uit een interview haal jij de mooiste zinnen en je luistert graag tussen de regels door. Je stelt de juiste vragen en zorgt voor een vertrouwde sfeer tijdens een interview.
Misschien heb jij dit in je en heb je altijd al jouw schrijfwerk willen delen met de wereld.
Ben jij één van onze nieuwe redactieleden? Stuur dan snel een mail naar info@groengebogen.nl


