Diefstal sigaretten: met achtervolging

Diefstal sigaretten: met achtervolging

DALFSEN – De filiaalleider van supermarkt Aldi in Dalfsen wist gisteren met de hulp van een omstander een winkeldief in de kraag te vatten. De kompaan kon echter ontkomen.

Gisteren kregen wij om 15:00 uur melding dat er een winkeldiefstal gaande was bij de Aldi supermarkt in Dalfsen. Er zouden 2 mannen, van 20 tot 30 jaar oud, in de winkel zijn die pakjes sigaretten in hun broekzakken stopten. Dit gebeurde terwijl de mannen ‘gewoon’ in de rij voor de kassa stonden. Toen de filiaalleider de mannen hierop aansprak, renden zij de Aldi uit.

Buiten rende de filiaalleider achter één vluchtende winkeldief aan. Een bruiloftsgast, die het allemaal zag gebeuren, bedacht zich geen moment en besloot de filiaalleider te assisteren en greep de winkeldief in de kraag.

Na het ontvangen van de 112 melding zijn wij direct, met 2 eenheden, naar de Aldi gereden. Daar hebben wij de winkeldief aangehouden en overgebracht naar het arrestantencomplex in Zwolle. Lang hebben wij de omgeving afgezocht, maar zijn compagnon bleek gevlogen. Vermoedelijk heeft hij met de auto zijn aftocht geblazen. Ook burgernet was ingeschakeld.

Bij de aangehouden winkeldief zijn een tiental sigarettenpakjes aangetroffen. Hij zal worden verhoord over de rol van zijn compagnon. Daarna zal tegen hem proces-verbaal worden opgemaakt.

Wij zijn erg trots op onze burgers!

WE MOETEN HET TOCH SAMEN DOEN.

 

Artikel delen: