EMMEN – Enkele weken terug heeft mevrouw Berghuis gebruik gemaakt van het inspreekrecht tijdens een raadsvergadering om aan de geven de slechte toestand van de Papenallee en het fietspad in het verlengde van de Emmerweg. Van de Papenallee is de toplaag van fijn materiaal is overal weggespoeld en er vallen op verschillende plaatsen gaten, tot in de onderlaag.
De laatste jaren is er vrijwel geen onderhoud meer gepleegd aan deze paden.
Het gevolg is dat er op meerdere plaatsen grote gaten ontstaan waar water in blijkt staan. Het water kan niet weg, mede door een te hoge ril tussen de “weg”en het fietspad. Daardoor schuift het pad steeds verder richting de bomen waar geen onderverharding is.
Ook het voetpad van de Emmerweg naar de Oude Vechtsteeg en langs die weg is slecht en wordt steeds smaller doordat graszoden het pad overgroeien.
De afgelopen weken met veel regenval kon je de paden beter mijden, maar herstel is dringend gewenst.






