Vragen om bomenkap Lemelerveld

LEMELERVELD – Raadslid Leander Broere stelde tijdens de raadsvergadering de vraag waarop en bomen gekapt zijn in Lemelerveld te hoogte van de Driepuntsbrug. Dit geheel zonder de bewoners en omwonenden te informeren. Tijdens de in het najaar gehouden overleg met Plaatselijk Belang is over kap van deze bomen niet gesproken en juist gevraagd geen bomen meer te kappen in Lemelerveld.

Nu zijn deze bomen gekapt en nogwel buiten het seizoen om waar normaal gekapt mag worden.

Wat is hiervoor de reden geweest.

 

Wethouder Schuurman gaf aan dat deze bomen niet passen in het bouwplan en te groot zouden worden.Dit was volgens hem in het bouwplan meegenomen.. Voor de bomen die gekapt zijn zullen op een andere locatie nieuwe bomen geplant worden.

 

Dat het beter was geweest in de wintermaanden te kappen was hij het mee eens, maar soms moet je andere keuzes maken op voorwaarde dat de bomen vooraf wel goed geïnspecteerd worden dat er geen broedende vogels in zitten.

 

Nieuwe aanplant is in elk geval gegarandeerd.

WvdV

Artikel delen: