DALFSEN – Vrijdagavond gingen de Heren naar het prachtige park in Schalkhaar. We moesten spelen tegen het team van park braband klinkt allemaal een beetje raar braband in schalkhaar en bij Deventer. We moesten nu toch eens een keer winnen want na twee nederlagen moesten de mannen het zelf vertrouwen weer zien terug te krijgen.
En dat moesten Wim, Johan, Henk, Alphons, Gerrit en Flip proberen te bewerk stellen. We mochten beginnen op de oudste baan van de club waar het ooit allemaal begon er stond zelfs nog een prachtig prieeltje bij.
Maar na vier partijen stond het 2-2 dus waren het Wim en Henk die eerste overwinning na ons toe konden halen en dat lukte de mannen, dus konden de eerste punten mee naar huis.
Na nog even lekker na zitten gingen wij weer richting Dalfsen met een goed gevoel na de eerste overwinning.



