DALFSEN – Vandaag was het alweer de 3e Blauwe Bogen dag met als thema “Golden Oldies” met een braderie, oldtimers, en vanmiddag muziek met DJ Vinyl, waar het publiek bepaalde wat er gedraaid werd en een Bingo op het Kerkplein.
Rondom het Kerplein stonden de Golden Oldies van o.a. Classic Job, Autotechniek Sohns / Achterasrevisie.nl waarbij het publiek regelmatig een foto maakte bij deze prachtige boliedes. Gerrit-Jan van Echten rijd tegenwoordig op een snelle motor rond tijdsens de Blauwe Bogen Dagen om zo alles in goede banen te leiden.
Verder waren er Oud Hollandse spelletjes voor jong en oud. De Country dancers uit Ankum/Witharen, en de historische Kring Dalfsen stond op de markt met een kraam waar je alles te weten kon komen over Cichorei van koffie tot cichorei koek en natuurlijk het verleden van de fabriek in Dalfsen.




















