DALFSEN – Het derde team trok de polder in. Woensdagavond speelden ze tegen B.V. Ens 1. Eric Analbers moest in de eerste partij spelen tegen Henk de Ruiter. De Ruiter moest 51 caramboles maken en Analbers 39. Ruiter opende prima met een serie van 6 en een van 4 maar in de derde beurt kwam Analbers terug met een serie van 6.
Halverwege was de stand 25 voor de Ruiter en 21 voor Analbers. In de 23e beurt maakte Analbers weer een serie van 6 en die werd direct beantwoord door de Ruiter eveneens met een serie van 6. Maar in de 25e beurt maakte Analbers zijn laatste en 39e caramboles. Hij verdiende daarmee 12 wedstrijdpunten voor zijn team. De Ruiter kwam 6 caramboles tekort en kreeg 8 wedstrijdpunten. Het gemiddelde van Analbers was 1.560. Tweede man Gerard Bijvang kwam in zijn partij tegen Arend Batterink, 9 caramboles tekort. In 30 beurten maakte hij 30, van de 39 waarvoor hij staat genoteerd, en zijn gemiddelde bedroeg 1.000. Hij kreeg 7 wedstrijdpunten. Batterink won met een gemiddelde van 1.433 en een hoogste serie van 8. In de derde partij zorgde Roelof Bergman voor de teamwinst. Zijn tegenstander Jos Beekman kwam tot de 19e beurt steeds langszij – de stand was toen 19 voor Bergman en 21 voor Beekman- maar daarna lukte het hem bijna niet meer om een carambole te maken. In beurt 35 maakte Bergman een serie van 3 en had daarmee zijn 37 op het scorebord staan. Zijn moyenne was 1.057. Beekman kwam 8 caramboles tekort en kreeg 7 wedstrijdpunten. Uitslag 31 – 27 voor De Trefkoele 4
Ook de reis die het eerste team vrijdagavond maakte naar Steenwijk was meer dan de moeite waard. Alle drie teamleden wisten op fraaie wijze hun partij te winnen. Vooral de partij tussen Harry Onderdijk en Egbert Vink was een lust voor het oog. Onderdijk had maar 14 beurten nodig voor de 70 caramboles die hij moet maken. Hij speelde met een heel mooi moyenne van 5.000, daar kun je mee thuiskomen. En een hoogste serie van 12. Ook het moyenne van Vink mocht er zijn. Hij speelde 3.142, maakte zelfs een serie van 14 maar kwam toch 31 van de 75 die hij moest maken tekort. En dan krijg je helaas niet meer dan 5 wedstrijdpunten. In de tweede partij ondervond Wim Flierman weinig tegenstand van Barry Bakker. Ook Flierman won met een hoger gemiddelde (2.307) dan waarvoor hij staat genoteerd. Hij had 26 beurten nodig voor de 60 die hij moest maken en zijn hoogste serie was 9. Bakker miste 20 van de 60 te maken caramboles en hij kreeg 6 wedstrijdpunten. En dan niet te vergeten de laatste partij tussen Evert Jan Holsappel en Harrie Visser. Holsappel won na 22 beurten ook met fraaie cijfers. Zijn moyenne was 2.727 en zijn hoogste serie: 14. Visser miste 17 van de 55 die hij moest maken en dat betekende dat hij ook maar 6 wedstrijdpunten kreeg. Een uitslag met duidelijke cijfers: 17 – 36 voor de Trefkoele 1.


