Open Dag Tennisvereniging Nieuwleusen - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Open Dag Tennisvereniging Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN – Het tennisseizoen gaat weer van start in april en daarom willen wij onze vereniging weer onder de aandacht brengen en mensen kennis laten maken met de mooie sport Tennis. Sinds vorig jaar zijn wij als vereniging heel goed zichtbaar naast de mooie nieuwbouw van De Spil.

Of je nu al een tijdje speelt, net begonnen bent of juist wilt starten: tennis is een uitdagende verenigingssport voor alle leeftijden en alle niveaus! Daarnaast is tennis gezond, ontspannend en je kunt het spelen wanneer het jou uitkomt. Kom daarom naar onze club en ontdek tennis. Love the game.

Open dag TV Nieuwleusen
Op 23 maart organiseert TV Nieuwleusen een open dag. De perfecte kans om de liefde voor tennis te delen met vrienden, familie, collega’s en kennissen, of juist om kennis te maken met de leukste sport ter wereld. Vanaf 13.00 uur is iedereen van harte welkom op het tennispark om een balletje te slaan. Dus zeg het voort en neem zoveel mogelijk mensen mee naar deze #lovegameNL! Zien we je dan?

Programma
13.00 uur ontvangst met koffie, thee en limonade
13.30 uur start programma
16.00 uur einde programma.

Meer informatie en adres

TV Nieuwleusen
Kon. Julianalaan 8a
7711 KK Nieuwleusen
www.tvnieuwleusen.nl
email: secretaris@tvnieuwleusen.nl

Artikel delen:
Foto's 2
Open Dag Tennisvereniging Nieuwleusen - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto