DALFSEN – UITNODIGING voor een filmavond over de Overijsselse Vecht. Het bestuur van de Vrienden van Dalfsen heeft de maker van deze film, Jan van der Geest uit Enschede, bereid gevonden deze voor geĂŻnteresseerden te komen vertonen. Ook zal hij het commentaar erbij verzorgen. Vorig jaar is deze film ook in Dalfsen vertoond. Toen bleek de belangstelling zo groot, dat wij hem nu nog een keer presenteren.
De film is het verhaal over de natuur, cultuur en de historie van de plaatsjes, die gelegen zijn aan deze rivier (zowel in Duitsland als in Nederland). Â De rivier de Vecht(e) is de rode draad in dit stroomgebied.
Datum: Maandag 24 februari 2020
Locatie: Kerkelijk Centrum “de Overkant” aan het Kerkplein in Dalfsen
Aanvang: 19.30 uur (met inloop vanaf 19.00 uur)
Kosten:Â Gratis incl. 1 consumptie koffie/thee. Â Event. andere consumptie(s) in de pauze of daarna zijn voor eigen rekening.
Aan het einde van de avond is er de mogelijkheid voor een vrije gift in de bekende “hoge hoed” ter bestrijding van de gemaakte onkosten.
Gezien de te verwachte belangstelling en de brandweervoorschriften van “de Overkant” wordt wel van u gevraagd zich per e-mail aan te melden en ook aan te geven met hoeveel mensen u komt.
En er geldt deze keer ook: die het eerst komt, die het eerst maalt en vol=vol!
Van de 200 plaatsen zijn er (nu) nog ongeveer 50 beschikbaar.
Wij gaan hier vermelden als het vol zit.
Het mailadres waarop dit kan is: vriendenvandalfsen@gmail.com
We rekenen als bestuur van de Vrienden van Dalfsen op een mooie opkomst en een fraaie avond.
Namens het bestuur van de Vrienden van Dalfsen,
Geert Bistervels



