DALFSEN – Op zaterdag 11 Juli is het weer zover. De tweede editie van het Airgame Festival in Dalfsen. De inschrijving is geopend!
Op een XXL stormbaan gaan jong en wat ouder de competitie aan. In teamverband of alleen. We starten in de ochtend met de junioren teams. Een team bestaat uit 4 personen en een reserve speler. Ben jij tussen de 8 en de 15 jaar? Schrijf je dan samen met klasgenoten of vrienden in voor de junioren competitie en ga voor de winst!
Tijdens de individuele competitie ga je alleen de strijd aan. Je stormt als een malle over de baan om zo als eerste de finish te bereiken. Deelname aan de individuele competitie is mogelijk vanaf 12 jaar.
Gaan jullie liever als team de baan over!? Meld je dan aan voor de bedrijven/vrienden competitie (15+). Trommel je vrienden of collega’s op en trotseer samen de baan. Wie niet snel is moet slim zijn! Zet samen met je team de snelste tijd neer en ga voor die wisselbeker of voor de spek met boontjes.
Voor de allerkleinste toeschouwers die nog niet mee kunnen doen staat er een leuk springkussen. Hap een lekkere snack weg of drink samen met je team een drankje in de beachbar. Of je nou als sporter of gewoon voor de fun mee doet, de baan is voor jong en wat ouder! Schrijf jezelf of je team in!
Er zijn dit jaar een beperkt aantal plekken in de competitie. Dit omdat alles nu op 1 dag valt en niet zoals vorig jaar over 2 dagen verdeeld is. Dus wees er bij!
Schrijf jezelf of je team vandaag nog in!
Info & inschrijven: www.airgamefestival.nl
Om deze leuke, sportieve en gezellige dag af te sluiten is er na afloop weer een te gekke 90’s party! (16+). Remko Ardesch, alias DJ Renzo zorgt er samen met een aantal andere acts voor dat het dak er weer totaal af gaat.
Toegang tot de 90’s party is tot 22.00 gratis. Klokslag 01.00 is het feest afgelopen en hopen we terug te kijken op een geslaagd festival. Wees welkom en feest mee!




