DALFSEN – Een inwoner van de gemeente Dalfsen is besmet met het coronavirus. Dat heeft de GGD IJsselland zaterdag vastgesteld en bevestigd. De man in kwestie zit thuis in isolatie en wordt gemonitord door de GGD. Burgemeester Erica van Lente heeft inmiddels telefonisch contact met hem gehad.
“In het telefoongesprek heb ik begrepen dat deze inwoner nu aan de beterende hand is. Ik heb de patiënt en de direct betrokkenen sterkte gewenst”, aldus burgemeester Erica van Lente. Omdat het aantal besmettingen zich blijft uitbreiden, nu dus ook in onze gemeente, roep ik inwoners op om de adviezen van het RIVM en de GGD op te volgen. Neem verantwoordelijkheid voor uzelf en uw omgeving: blijf thuis bij klachten als neusverkoudheid, hoesten, keelpijn of koorts en mijd sociale contacten. Op deze manier proberen we met elkaar de verdere uitbreiding van het aantal besmettingen te beperken.”
Op de websites van GGD IJsselland en het RIVM is veel informatie te vinden over het coronavirus. Telefonisch kunt u met al uw vragen terecht bij het landelijke informatienummer 0800-1351 (dagelijks van 8.00 tot 20.00 uur). (afbeelding: Getty Images / bewerking: RTV Oost. bron Vechtdal FM)


