DALFSEN – Met man en macht is er gewerkt om de Prinsenstraat, Van Bruggenplein en de Raadhuisstraat weer toegankelijk te krijgen, na vijf dagen gesloten te zijn geweest i.v.m. de herbestrating. Die vanmiddag rond 13.00 uur werd opgeleverd.
Albert Huisjes van Albert Heijn Dalfsen was zeer content omtrent de werkzaamheden. Hij kwam vanmiddag de mannen van Van Lenthe Dalfsen, Kooiker Infra, KWS en Tippe Staphorst, persoonlijk bedanken namens alle ondernemers. Voor hen allen had Albert een traktatie.
Albert Heijn Dalfsen is uiteraard getroffen door de Coronaperikelen. Klanten en medewerkers zijn voorzichtiger in contact en houden afstand. Bij de kassa’s zijn zg. kuchschotten geplaatst om ook daar enigszins afstand te creëren. (zie: laatste twee foto’s)








