Borden voetbalveld Hoonhorst ingepakt

Borden voetbalveld Hoonhorst ingepakt

HOONHORST – Bijna alle borden langs de velden van sponsoren van de voetbal vereniging Hoonhorst zijn ingepakt. Nu moet je niet denken dat de sponsoren de rekening niet hebben betaald. Vermoedelijk doen ze dat om het veld te gaan sproeien.

Want als je gaat sproeien met grondwater, dan kan daar wat ijzerhoudend water in zitten. Dat zou een bruine verkleuring geven op de borden. En dat krijgen je er niet makkelijk weer af. Vandaar dat alles is ingepakt.

Het sproeien gebeurt nog op de ouderwetse manier, zeg maar met een pis-straaltje. Dat doen de boeren wel handiger en veel effectiever. Maar die hebben  natuurlijk ook veel meer geld. Op het nieuwe veld gaat dat duidelijk anders. Daar gaat het sproeien bijna automatisch met behulp van een app.

En dan is er tussen de 2 velden ook nog een stukje bouwland, tenminste dat lijkt zo. Zouden ze daar aardappelen gaan verbouwen om friet van te maken voor hun eigen Potstal kantine?

 

 

Foto's 4
Borden voetbalveld Hoonhorst ingepakt
Borden voetbalveld Hoonhorst ingepakt
Borden voetbalveld Hoonhorst ingepakt
Artikel delen: