80 jarige kan nog niet stilzitten

80 jarige kan nog niet stilzitten

DALFSEN – LUTTENBERG – De 80 jarige heer Hulsman uit Luttenberg heeft in de gemeente Dalfsen een schuur in gebruik omdat hij gewoon nog niet stil kan zitten. Daar is die beste man nog veel te fit voor. Hij mag graag allerlei klusjes aanpakken.

Maar zegt hij: ik kom gewoon tijd te kort. Hij knutselt heel graag aan oude auto’s. Hij heeft maar liefst 3 Mercedessen onder handen waarvan er eentje ook door hem zelf wordt gebruikt. Verder is hij ook nog bezig met een Daf. Kom maar mee kijken. We lopen even de schuur in en daar staat onder een kleed een rode Mercedes van meer dan 50 jaar oud. Kijk er maar eens binnenin, de bekleding nog als nieuw.

Moet je horen wat een geluid als ik de deur dicht doe. Dat is niet het geluid van de tegenwoordige auto, nee hier hoor je echt een deur dicht slaan die is gemaakt van puur degelijk materiaal en dat verschil hoor je heel goed. Omdat deze meer dan 50 jaar is, is hij vrijgesteld van wegenbelasting. Ik kan er zo mee wegrijden als het moet.

Vanmiddag was het mooi weer, dan klust hij het liefst buiten, maar als het weer minder is dan wachten de auto’s binnen weer op hem. Vandaag heeft hij 5 wielen laten zandstalen en die zien er weer als nieuw uit, nog wel een beetje poetsen, maar de aanslag is er af.

Thuis heeft hij ook nog oude bromfietsen die hij jaren geleden al uit elkaar heeft gehaald, maar zegt hij: ik kom gewoon tijd te kort om ze weer in elkaar te zetten. Maar tijd voor een praatje dat lukt altijd, zeker als het interessant is. Mooi om te zien dat deze man zielsgelukkig is met zijn hobby.

Foto's 6
80 jarige kan nog niet stilzitten
80 jarige kan nog niet stilzitten
80 jarige kan nog niet stilzitten
80 jarige kan nog niet stilzitten
80 jarige kan nog niet stilzitten
Artikel delen: