Moet ijsbaan Lemelerveld wijken voor woningbouw? - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten

Moet ijsbaan Lemelerveld wijken voor woningbouw?

LEMELERVELD – IJsbaanvereniging Lemelerveld heeft op de ontwerp Omgevingsvisie 1.0 van de gemeente Dalfsen gereageerd met een zienswijze.

Het bestuur van de vereniging is geschrokken van het idee in de Omgevingsvisie voor mogelijke toekomstige woningbouw op de ijsbaan. Aan de Punterstraat ligt een verlichte 400-meter ijsbaan met een vaste aanvoerleiding voor water uit het Overijssels kanaal, staat een kantine/berging (aangesloten op alle nutsvoorzieningen) en bevindt zich een grote parkeerplaats.

Het bestuur denkt dat het niet gemakkelijk is om een andere geschikte plek dicht bij het dorp Lemelerveld te vinden. Ook zal een mogelijke verhuizing enorme kosten met zich meebrengen. Het bestuur gaat er daarom ook van uit dat de gemeente de zienswijze meeneemt in de verdere procedure.

Foto's 2
Moet ijsbaan Lemelerveld wijken voor woningbouw? - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten
Artikel delen: