DALFSEN – Het zal toch niet. Ze hebben het over sneeuwval vanavond. December is nog maar net bezig en de zomerkleren liggen nog maar net in de kast. Maar vermoedelijk valt het mee, heel waarschijnlijk gaat de sneeuw over in regen. Hoewel het al wel aan de koude kant blijft de komende week.
Echt nu al winter zijn we nog niet aan toe. De ijsbaan in Dalfsen ook nog niet. Die rekenen absoluut nu nog niet op vorst. Tenminste de waterpompen staan nog niet aan om de baan vol te pompen.
Bericht van een inzender:
DALFSEN – Ik zocht op internet naar de meest betrouwbare weersvoorspelling. Dan kom je op advies van anderen deze tegen: http://www.meteoblue.com/, de voorspelling kloppen vrijwel altijd. U kunt het nu zelf uit gaan testen.
Het geeft gewoon de weersvoorspelling voor Zwolle en omgeving aan. Zelfs van de Mataram.






