DALFSEN – Circus Renz Berlin is blij om na 2 jaar met een unieke en eenmalige samenwerking met Circus Olympia op tournee te kunnen gaan in Nederland met een nieuwe show genaamd “The Show Must Go On” dat goed werd bezocht in Dalfsen vanmiddag.
Met de echte Renz Berlin traditie van o.a. paarden, honden en kamelen, maar laat u ook mee terug nemen naar de tijd van Grease, kijk vol verwondering naar de trapeze act of naar onze jongste clowns. Renz is een bekende naam in de circuswereld, dat in 1842 opgericht werd door Ernst Jacob Renz. Ook Circus Renz Berlin stamt af van dit circusgeslacht.
Vanmiddag was er een spectaculaire show op het evenemententerrein in Dalfsen, een show met alles er op en eraan, dat is wat je bij een Circus verwacht. Kinderen met een brede glimlach en een zak popcorn die genoten hebben. Vaders, moeders, opa’’s, oma’s en de kinderen gingen allemaal na de voorstelling vrolijk naar huis. Daar hebben de artiesten van Circus Renz Berlin twee en een half jaar op moeten wachten, maar dat was vandaag niet te zien, ze gaven alles wat ze in huis hadden en daarom is Circus Renz Olympia een circus vol schoonheid en dierenliefde met een geweldige hedendaagse voorstelling.
Zondag 5 juni om 14.00 uur.
Maandag 6 juni om 14.00 uur.
Kaarten zijn verkrijgbaar in de voorverkoop bij de circuskassa tijdens speeldagen (m.u.v. zondag) tussen 11.00 – 12.00 uur of een half uur voor aanvang van de show, helaas is pinnen niet mogelijk.
Hebt u deze voorstellingen gemist dan staat Circus Renz Berlin van 9 t/m 12 juni in Ommen op het evenemententerrein aan de Voormars en van 16 t/m 19 juni in Hoogeveen.
Voor meer info op de website www.circus-renz.nl
Er volgt nog een filmpje van HG dit weekend.











