NIUWLEUSEN – Na een korte vakantie is de kringloopwinkel Deuroe Veuroe weer geopend op de gebruikelijke openingstijden: woensdag- en vrijdagmiddag van 13:00 tot 17:00 en zaterdagmiddag van 13:00 tot 16:00 uur.
Vanaf 17 augustus is de winkel weer open.
De kringloopwinkel heeft geen winstoogmerk en wordt gerund door vrijwilligers. De winst stroomt weer terug in de gemeenschap via allerlei projecten en schenkingen.
Naast verkoopbare spullen zijn apparaten met een stekker welkom. Ook kapotte. We proberen deze te repareren en de definitief gesneuvelde spullen worden gedemonteerd in Dalfsen om de materialen weer te hergebruiken. Ook uw oud papier kunt u bij ons kwijt.
Mocht u iets niet direct kunnen vinden, kunt u het vragen. Soms ligt wat u nodig hebt in onze opslag.
We zijn bereikbaar op De Grift 17 in Nieuwleusen en via telefoonnummer 06-45801119


