Schoorsteenbrand en meer

DALFSEN – Aan het begin van de avond was er een melding van een schoorsteenbrand in Dalfsen. De brandweer van Dalfsen is woensdag 14 december gealarmeerd voor deze schoorsteenbrand op de Haersolteweg.

De melding werd om 18:48 uur via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Dalfsen, die met spoed ter plaatse is gegaan. Een omstander had de bewoonster erop gewezen dat er een vonken regen uit de schoorsteen kwam. Tijdens het inspecteren van de schoorsteen met de hoogwerker bleek dat het rookkanaal niet goed was door geveegd tot aan bovenzijde van het kanaal.

Later op de avond moest de brandweer opnieuw uitrukken voor een brandgerucht  aan de Rietmansweg. Dat was om 23.59 uur. daar rook een bewoner een brandlucht in de keuken.

 

 

Artikel delen: