EHBO-ers in het nieuw gestoken - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma

EHBO-ers in het nieuw gestoken

DALFSEN – Vanaf nu zijn de hulpverleners van EHBO-vereniging Hoonhorst-Dalfsen te bewonderen in splinternieuwe kleding. De kleding heeft nog steeds de blauw-gele kleuren maar is in een moderner jasje gestoken.

Gekozen is voor het merk Fristads, die een complete lijn zogenaamde high-vis- kon leveren.  “T Printhuus in Dalfsen heeft de kleding voorzien van reflecterende EHBO-letters. Er is voornamelijk gelet op zichtbaarheid en comfort van de kleding. De nieuwe broek is tevens van duurzaam gerecycled materiaal gemaakt.

De aanschaf is mede mogelijk gemaakt door een gulle gift in 2022.  Daarnaast zijn acties zoals de Rabobank Clubsupport en Grote Clubactie en Vul de Kas ook een welkome aanvulling geweest voor de aanschaf.

Tevens beschikken een zevental EHBO-ers nu over het certificaat EHBDD wat staat voor Eerste Hulp Bij Drank en Drugs.

Ook belangstelling voor een EHBO-cursus? Bij voldoende deelname start er weer een beginnerscursus in Oktober. Voor info zie www.ehbo-hd.nl

Artikel delen: