DALFSEN – NIEUWLEUSEN – Op zaterdag 29 april gaan de deuren van het gemeentelijk zwembad Gerner in Dalfsen weer open voor een nieuw zwemseizoen. In verband met werkzaamheden gaat zwembad De Meule in Nieuwleusen op zaterdag 6 mei, 9 uur open.
Evenals in 2022 is het mogelijk om met een abonnement in zowel het openluchtbad van Dalfsen als in het openluchtbad van Nieuwleusen te zwemmen.
Laatste week voorverkoop abonnementen en inschrijvingen zwemlessen:
In Dalfsen: Tot en met vrijdag 21 april 2023 in zwembad Gerner, Openingstijden: Maandag tot en met vrijdag tussen 08.30 en 12.30 uur.
In Nieuwleusen: Tot en met vrijdag 21 april 2023 in zwembad de Meule. Openingstijden: Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
U kunt ook uw zwemabonnement(en) digitaal aanvragen. Dat kan tot en met zondag 23 april 2023 op www.dalfsen.nl/zwembad. U kunt hier online afrekenen. U kunt hier niet digitaal inschrijven voor de zwemlessen.
Het volledige tarievenoverzicht, openingstijden, zwemlestijden en mogelijke vergoedingen zijn te vinden op de website van Dalfsen, www.dalfsen.nl



