HOONHORST – Dit jaar viert de Oranjevereniging haar 50-jarig jubileum.
Oranjeontbijt en de Koningsspelen in Hoonhorst. Op vrijdag 21april 2023 werd op het feestterrein van de Oranjevereniging Hoonhorst de Koningsspelen gehouden.
De Koningsspelen worden traditiegetrouw georganiseerd op de laatste vrijdag voor Koningsdag, met als doel kinderen en hun ouders te laten zien dat samen goed ontbijten en actief bewegen belangrijk, maar vooral ook heel leuk is. De dag begon met een gezamenlijk (Jumbo) Oranjeontbijt op het feestterrein “Achter de molen”. Na een voorwoordje van voorzitter Wim van Lente stortten de kinderen ziet op een voedzame maaltijd. Nadat een gezamenlijke dans vertrokken groep 5 t/m 8 naar Dalfsen voor een verdere actieve invulling van de ochtend.
Voor groep 1 t/m 4 had de Oranjevereniging Hoonhorst, samen met de basisscholen in Hoonhorst en Emmen, een leuk programma samengesteld. De kinderen genoten van de spelletjes en de gezonde lekkernijen tussendoor. Tussen de middag stond voor alle groepen een lunch gereed in de feesttent. De organisatie moest vol aan de bak om alle hongerige mondjes te voeden. In mum van tijd verorberden de kinderen een enorme partij broodjes met knakworst. Als afsluiting van de dag kreeg iedereen een ijsje (uiteraard was daar nog wel ruimte voor ..) en kunnen de kinderen genieten van liefst2 weken vakantie.















