OMMEN – De vrijdagavond was uniek, maar zeker in het begin een spannende avond. Na een bak regen die over Ommen uitgestort werd.
De organisatie Festival de Vecht meld na afloop het volgende via Facebook. Wat was het spannend gisteravond, maar wat zijn we blij dat het uiteindelijk toch door kan gaan! Het was geweldig!! Met heel veel dank aan onze techniektopper Richard Lemmens en het hele team van LSP Stage Equipment. De geweldige muzikanten van A Tribute to the Soul of the 60’s en The Night Flight!
Heel veel dank ook aan het horecateam en natuurlijk onze sponsoren, met name onze trouwe hoofdsponsor ACON B.V.!
Dank ook aan al ons geweldige publiek dat ondanks de natte start van de avond gewoon kwam en samen met ons er een onvergetelijke avond van heeft gemaakt!
Het was genieten van geweldige live muziek vanaf een groot, overdekt, drijvend podium op de Vecht in Ommen met A Tribute to the Soul of the 60’s en The Night Flight! werd het een onvergetelijke avond! De presentatie was in handen van Erik Volkers.
Het publiek kon het Vecht Concert meebeleven vanuit diverse boten en sloepen die voor en naast het podium lagen. Festival de Vecht verbind de mensen in het Vechtdal van Hardenberg tot Zwolle. Overal word het een groot feest!
Op naar het Vechterweerd Event 2 en 3 september. Zie Festival de Vecht | DalfsenNet of VECHTERWEERD EVENT – Festival de Vecht




















