DALFSEN – HOONHORST – OUDLEUSEN – De roefeldag komt er weer aan! Alle kinderen van groep 7 en 8 uit de dorpen Oudleusen, Hoonhorst en Dalfsen worden uitgenodigd om deel te nemen aan de roefeldag.
Op woensdagmiddag 4 oktober vindt de roefeldag weer plaats. Veel bedrijven uit onze gemeente zetten hun deuren open voor de kinderen. Tijdens een bezoek van 45 minuten leren ze meer over de organisatie waar ze op bezoek zijn en mogen ze zelf aan de slag. Ieder kind gaat naar drie bedrijven die middag.
Deze week worden alle basisscholen bezocht en krijgen de kinderen een flyer mee. Wonen jullie in Dalfsen, maar gaat uw kind niet naar een basisschool in Dalfsen? Natuurlijk kunt u uw kind ook dan opgeven.
Voor alle informatie kunt u een kijkje nemen op onze website: www.roefeldagdalfsen.nl.
De roefeldag valt en staat met een goede begeleiding. Wij kunnen alleen groepjes op pad sturen als er een begeleider mee gaat. En begeleider zijn is ontzettend leuk. Je gaat met een groepje van zo’n 5-6 kinderen op pad en leert zelf ook meer over de bedrijven in ons dorp. Dus vergeet ook jezelf niet op te geven als begeleider!
Tot 22 september kun je je opgeven!





