DALFSEN – Alles wordt duurder en dan helpt het als er af en toe wat voordeel is te halen. In het kader van de Boekenweek rekent Noggus en Noggus tot en met zaterdag 23 maart halve prijzen op het complete boekenassortiment, strips en tijdschriften uitgezonderd.
De ‘boekenhoek’, zoals de afdeling in de volksmond wordt genoemd, wordt sinds jaar en dag gerund door Henk en Anneke. Onvermoeibaar scheiden zij het kaf van het koren en selecteren de mooiste boeken voor de verkoop en met succes, want het aantal boeken dat dagelijks wordt afgerekend is enorm.
Zoals aangegeven geldt de kortingsactie niet voor strips en tijdschriften. Kringloopbedrijf Noggus en Noggus is gevestigd aan De Singel 19 in Dalfsen.
Op de foto een impressie van wat er zoal op boekengebied is te vinden. (eigen foto)


