Camerabeveiliging  aan de Twentseweg

Camerabeveiliging aan de Twentseweg

HEINO – Net over de gemeentegrens, aan de Twentseweg  staat nagenoeg langs de weg een beveiligingscamera. Geen idee waarom die daar staat. Ze bewaken een bouwplaats of terrein door vroegtijdig verdachte situaties signaleren met onze geavanceerde mobiele camera unit, ook wel de Unit For Observation (UFO) genoemd.

Dit is een hoogwaardige tijdelijke bewakingscamera. Het voordeel van een mobiele camerabeveiliging is de verplaatsbaarheid. Hierdoor kunnen we ons snel aanpassen bij veranderingen op je terrein.

Iedere mobiele beveiligingscamera heeft een ingebouwde sirene en luidspreker om indringers af te schrikken. Zo worden de meeste incidenten voorkomen. Eventuele inzet van politie of beveiligers hoef je niks niet te betalen, dit nemen wij voor onze rekening. Hierdoor is de kostenpost voor mobiele camera beveiliging op voorhand duidelijk en transparant.

Mogelijk heeft het te maken met de aanleg van het zonnepark, maar dat is niet daar, die is aan de andere kant van de Kluinhaarsweg. Mogelijk weet iemand ons meer te vertellen.

Foto's 3
Camerabeveiliging  aan de Twentseweg
Camerabeveiliging  aan de Twentseweg
Artikel delen: