DALFSEN – Gisteren, dinsdag 9 juli was de vierde en laatste dag van het Vier Wieken toernooi bij Boule’88. Onder een stralend zonnetje werden de wedstrijden gespeeld door teams afkomstig vanuit de wijde regio en daarbuiten.
Het was een spannende en gezellige dag. Koffie drinken en lunch pauze in de Westermolenzaal met twee wedstrijden ’s morgens en ’s middags. Uiteindelijk was rond 16.00 uur de uitslag bekend:
Op de eerste plaats Erwin de Graauw en Mike Metselaar ((Boule’88), tweede werden Willem Bouwknegt en Anneke Rutten (Sur la Tete Meppel) en derde werden Benny en Margriet ten Dam (NKC’51 Nijverdal). De aanmoedigingsprijs ging naar Jan Moraal en Willmar Winklaar. Allemaal van harte gefeliciteerd!
Lijkt je het leuk om eens mee te komen boulen? Kom dan in de zomermaanden op maandag- of donderdagavond om 19.00 uur eens mee spelen. We hebben reserve setjes ballen voor je liggen. Van harte welkom!.








