NIEUWLEUSEN – Hier het verslag van het toernooi. Derde Bos Bedden 55+ tennistoernooi succesvol verlopen. Afgelopen week werd er op de tennisbanen van de TV Nieuwleusen het jaarlijkse toernooi voor 55+ spelers/speelsters gehouden. Voor de derde keer onder hoofdsponsor met bedrijven in Nieuwleusen en Nijverdal.
De sponsor kondigde zelfs aan de prijzen voor de 1e en 2e plaatsen voor haar rekening te nemen en voor de te houden verloting ook de hoofdprijs te schenken.
Het toernooi verliep onder redelijke weersomstandigheden. Helaas gooide de regen dinsdagavond roet in het eten en moesten er enkel wedstrijden verplaatst worden naar woensdag. Wedstrijdleider Gerda Mulder( 16e keer alweer) was hier zeer blij mee. Hierdoor kon haar schema voor de te spelen wedstrijden goed gevolgd worden.
Er waren dit jaar helaas maar 62 deelnemers en maandagmiddag mochten de eerste spelers al de baan op. Op de 6 banen van de vereniging werd er alle dagen vanaf 18.00 gespeeld. Zaterdagmorgen waren de halve finales en kort na de middag konden de finales gespeeld worden.
Uiteindelijk werd er in 9 categorieën gespeeld, zowel in de Heren-Gemengd- en Damesdubbel vanaf categorie 6 t/m 8. Er waren 4 categorieën voor 55+ers en 5 voor de 65+ers. In 5 onderdelen kwamen de winnaars van buiten Nieuwleusen. Winnaars kwamen uit Zwolle, Dalfsen, Ommen, Slagharen en uiteraard in 4 categorieën uit Nieuwleusen.
Er werden meer dan 75 wedstrijden gespeeld , mede dus door het redelijke weer, een dagelijks vol terras van kijkers en deelnemers. Dat maakte de sfeer op en rond de banen heel relaxed en aangenaam. Dit was overigens ook niet verkeerd voor de kantineomzet.
De finalisten namen hun 1e en 2e prijzen na een speech van de voorzitter van de tennisvereniging Coby Ruinemans graag in ontvangst.
Daarna ging de verloting van start met als 1e prijs stoofoven. Ook een 24-tal middenstanders en andere bedrijven uit Nieuwleusen hadden prachtige prijzen ter beschikking gesteld om op deze wijze de tennisvereniging te sponseren. De verloting werd enthousiast onthaald door de deelnemers en menigeen ging naar huis, weliswaar zonder 1e of 2e tennisprijs, maar wel met een fraai cadeau door de loterij.
Een behoorlijk aantal deelnemers bleef nog geruime tijd nazitten en genoten nog even van een laaste versnapering voordat ook zij huiswaarts keerden en daarmee een prachtig gehouden tennistoernooi beëindigde.

