DALFSEN – De eerste beelden van Proef Dalfsen. Eigenlijk was ik nog iets te vroeg want om 10.00 uur was het nog erg rustig op het Dalfser Kerkplein. Maar dat gaat vanmiddag wel heel anders worden.
Wel hoorde ik van uit de grote kerk al wel de klanken van het orgel. Bij het vrijwilligersmarkt was al duidelijk meer beweging. Ook bij Huize Den Berg was 10.00 uur nog te vroeg, hoewel even later de eerste bezoekers toch aan kwamen fietsen. De andere vrijwilligers moeten het vandaag maar overpakken om dat ik gewoon aan het werk moet. Balkenbrij bakken.
Nog even met Bernhard Bos gesproken en kennis gemaakt. Hij gaf aan ontzettend blij te zijn met DalfsenNet. Ik heb veel berichtjes voor hem geplaatst die dan per mail binnen komen (o.a.. van de ALS) maar we kenden elkaar nog niet. Ik heb hem nog een baantje aangeboden als vrijwilliger bij Dalfsennet. Hij gaat er over nadenken. Maar gaf aan heel druk te zijn met allerlei andere zaken.









