DALFSEN – Aanstaande dinsdagmiddag is er een creatieve workshop in de Trefkoele+ voor kinderen uit groep 6, 7 en 8 van de basisschool. Het is de week van de kinderfilosofie, dus we gaan tekenen, schilderen en filosoferen!
In deze workshop combineren we tekenen met filosofie. We verkennen grote vragen aan de hand van het boek OOZ — genomineerd voor de prijs van het beste kinderfilosofieboek.
Daarna gaan we samen met Ellen Brouwer van De Kunstkeuken (www.kunstkeukendalfsen.nl) creatief aan de slag. De grote vragen maken we letterlijk en figuurlijk klein: we tekenen vanuit vogelperspectief! Geïnspireerd door het werk van Charlotte Dematons en Milja Praagman gebruiken we (kleur)potlood, pen en aquarelverf en gaan lekker aan de slag! Iedere deelnemer wordt persoonlijk begeleid, op zijn of haar eigen niveau.
Wil je leren kleuren mengen? Of oefenen met lijnperspectief en verdwijnpunten? Alles kan — zolang je maar nieuwsgierig bent.
Er zijn nog een paar plekjes beschikbaar, dus geef je snel op!
Wil je graag creatief aan de slag, maar kun je niet op dinsdagmiddag? Aanstaande woensdag en donderdag starten er nieuwe lessenseries in het kinderatelier (ca 8+) van De Kunstkeuken (kunstkeukendalfsen.nl)


