DALFSEN – 16 knelpunten op het tracé verkeerslichten N340 (Driessen)-Koesteeg-Rondweg-Vechtdijk-Brug-rotonde station. De werkgroep BVR (Brug Vechtdijk Rondweg) van de Vrienden van Dalfsen heeft de ideeën voor oplossingen verzameld. Voor iedereen is er gelegenheid om te kijken welke oplossingen er zijn.
De vereniging Vrienden van Dalfsen heeft enige tijd geleden een de werkgroep BVR ingesteld. Met het doel om te inventariseren welke verkeersknelpunten zich voordoenop het genoemde tracé. Ideeën en meningen uit de samenleving te bundelen en uiteindelijk de gemeente en andere overheden te stimuleren om (verder) in actie te komen.
De werkgroep heeft na een aantal bijeenkomsten, een schouw van het tracé en diverse inhoudelijke sessies een conceptrapport opgeleverd.
Accent ligt op drie geprioriteerde knelpunten: Kruising bij N340 (Driessen), rotonde Kampmansweg en de situatie bij de brug. Maar ook de overige locaties worden in het rapport uitgewerkt.
Er zijn twee mogelijkheden om kennis te nemen van het conceptrapport en een mening hierop te geven.
* Maandag 28 april Lindenhoeve natuurboerderij, Koesteeg 4
* Donderdag 1 mei Westermolen, Molenstraat 16
Inloopmomenten tussen 19:00 – 20:30 uur
Het definitieve rapport zal in mei namens de Vrienden van Dalfsen aan de gemeenteraad worden aangeboden.


