HOONHORST – Tijdens de tweede oefensessie van “uit de Losse pols” was het misse boule. De kogel hield het niet meer en het is op onverwachte wijze een eigen weg gevlogen.
De worp, die volgens omstanders “uit de losse pols” kwam, had meer kracht dan bedoeld en raakte een poort aan de Koelmansstraat, die daarbij beschadigd raakte.
Ondanks het incident bleef de sfeer sportief en werd er met een knipoog gereageerd op de situatie. “Het nivo was zó hoog, dat zelfs de kogel besloot een andere route te nemen,” grapte een deelnemer. “Of misschien dacht hij dat het poortje een bonuspunt opleverde.” Hopelijk zit het weer de volgende keer wat meer mee.
De organisatie benadrukt dat veiligheid en precisie belangrijk blijven, en dat er bij toekomstige sessies extra aandacht zal zijn voor de omstandigheden en werptechniek. De volgende oefensessie staat gepland voor volgende week – met minder wind, een intacte poort, en hopelijk alleen rake worpen.


