ZWOLLE – Je leest het goed: we hebben meer dan zevenhonderd dieren in onze opvang! Loop je erdoorheen, dan zie je dat we in Nederland nog veel te doen hebben op het gebied van dierenwelzijn. De dieren komen vanuit regio Zwolle, regio Rotterdam, Zeeland, Brabant, Groningen, kortom uit heel Nederland.
700 dieren om te voeden:
167 konijnen
101 knaagdieren
6 geiten en varkens
15 katten en honden
173 hennen en hanen
121 duiven
42 siervogels
Maar ook nog heel veel natuurdieren, vijvervissen, een baardagame, een muurgekko, een rode eekhoorn en een slang.
Zij vragen iedere dag onze liefde en zorg. En dat doen wij 24/7 met heel ons hart. Wil je ons helpen? Lees dan vooral verder.
Waarom zoveel?
Dumpingen, inbeslagnames, huwelijkscadeaus, ontruimingen, overlijdens van baasjes, mensen die geen tijd meer hebben, zorgboerderijen waar dieren niet goed worden verzorgd of kinderen die er niet meer naar omkijken. Ook komt het helaas regelmatig voor dat andere organisaties en opvangen, ondanks subsidie, dieren in nood weigeren. Dat vinden wij onbegrijpelijk. Wij zeggen altijd ja wanneer de politie, een stichting, een dierenambulance of een particulier ons belt voor hulp.
Zo kun jij helpen:
– Doneer voer, hooi, stro, kruiden of groente.
– Doneer een bijdrage – groot of klein, elke euro helpt!
Doneren
Dankjewel
Team Flappus 700 dieren tegelijk in onze opvang.
Delen op social media
Wil jij Stichting Flappus een handje helpen door onze social media accounts (of berichten) te delen? Dat kan via onze Facebookpagina. Hoe meer mensen wij kunnen bereiken, hoe meer wij kunnen doen voor onze opvangdieren.
Heeft u op onze website of via onze social media een dier gezien dat u heel graag een nieuw thuis wilt geven? Dan kunt u dit dier alvast reserveren. Dit zal dan vermeld worden op de website. Een reservering blijft maximaal 5 dagen staan.
U kunt ons mailen o.v.v. het dier naar keuze. U krijgt per mail een ontvangstbevestiging waarin wij u vragen uw reservering definitief te bevestigen. Zodra wij deze bevestiging van u hebben ontvangen, zal de reservering op de website worden vermeld. Uiteraard kunt u ook een afspraak met ons maken om langs te komen.


