Participatie bijgepraat : Altijd op de hoogte! - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Participatie bijgepraat : Altijd op de hoogte!

DALFSEN – De Participatieraad vergadert elke maand en houdt u graag op de hoogte van wat er speelt. In deze nieuwsbrief leest u waar we ons mee bezig hebben gehouden en welke plannen er zijn. Zo blijft u betrokken bij participatie.

Zorg in beweging
Tijdens onze laatste bijeenkomst spraken Peter ten Have en Gert de Haan over de druk op de zorg. Personeelstekorten en stijgende kosten raken ook Dalfsen. Hun oproep tot lokale oplossingen werd breed gedragen.

Nieuwe voorzitter verwelkomd
We verwelkomden officieel onze nieuwe voorzitter: Ruud Houweling. Met jaren ervaring binnen de werkgroep Wmo is hij per 1 oktober gestart als algemeen voorzitter van de PRD. Ruud werd feestelijk ontvangen en kreeg een bos bloemen als blijk van waardering. De PRD is blij met zijn aanstelling en kijkt uit naar een fijne samenwerking.

Terugblik & plannen
We blikten terug op de vorige bijeenkomst, waarin Paul Roessen van Saam Welzijn ons waardevolle inzichten gaf over de koers van de organisatie – nu én richting 2026.
Ook presenteerden de werkgroepen hun plannen voor de rest van het jaar.

Komend jaar heeft de PRD speciale aandacht voor mantelzorg en de ‘sandwichgeneratie’: mensen die zorgen voor zowel hun kinderen als hun ouders, terwijl ze actief zijn op de arbeidsmarkt.

Samen verder
De avond werd afgesloten met nieuwe energie. Zoals voorzitter Ruud Houweling mooi samenvatte:
“Participatie betekent dat we elkaar blijven bijpraten, inspireren en ondersteunen.”

Tot de volgende editie van Participatie bijgepraat – waar meedoen centraal staat!

Artikel delen: