NIEUWLEUSEN – Op 26 december is er de traditionele kerstwandeling vanaf Museum Palthehof. Starten kan van 11.00 tot 13.00 uur. Kosten €5,- pp incl. routebeschrijving en koffie/thee bij het rustpunt. Kinderen tot 13 jaar mogen gratis mee wandelen.
De wandeling gaat via laantjes, zandpaden in het bos in zuidelijke richting door het buitengebied om daarna af te buigen naar het westen, noorden en vervolgens naar het oosten om weer in het dorp terecht te komen. Daar is het rustpunt waar koffie/thee voor de wandelaars klaar staat.
Vanaf het rustpunt gaat de wandeling in oostelijke richting verder door het buitengebied. Om vervolgens weer in zuidwaarts te gaan naar het museum, eindpunt van de wandeling. In het museum is er tegen vergoeding koffie/thee, chocolademelk en eigengemaakte snert verkrijgbaar.


