Johan Melenhorst winnaar jaarlijkse Klaverjasmarathon - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Johan Melenhorst winnaar jaarlijkse Klaverjasmarathon

DALFSEN – Johan Melenhorst is de winnaar jaarlijkse Klaverjasmarathon Emmagebouw. Afgelopen zaterdag was het weer tijd voor de jaarlijkse gezellige klaverjasmarathon in het Emmagebouw in Dalfsen. De maar liefst 92 ervaren en minder ervaren deelnemers hebben in de 5 ronden in totaal 711.836 punten (gemiddeld 1.618 per boom) bij elkaar gespeeld.

Johan Melenhorst wist met 9.325 deze editie de meeste punten bij elkaar te spelen. De andere podiumplekken waren voor Alfred Beumer (8.998) en Theo Meulenbelt (8.942). De vierde plaats was voor de eerste dame (van de 17) te weten Irma Rosendaal met 8.879 punten.

Speciale dank aan de familie Schiller voor de soep, Bernard en Mariet Booijink voor het verzorgen van de prijspakketten en de familie Mars voor de gastvrije ontvangst in het Emmagebouw.

Volgend jaar op 9 januari 2027 is de inmiddels 39e editie van deze altijd sfeervolle en dus geslaagde middag.

Foto: winnaar Johan Melenhorst (rechts) en Nico Noordman (organisatie).

Artikel delen: