De Vintage en Techniekbeurs in de Spil goed geslaagd - Foto: Willy
Foto: Willy

De Vintage en Techniekbeurs in de Spil goed geslaagd

NIEUWLEUSEN – De Vintage en Techniekbeurs in De Spil in Nieuwleusen heeft dit weekend een enorme toestroom van bezoekers gekend. Al vroeg in de ochtend, nog vóór openingstijd, stonden er al lange rijen voor de deur. Volgens Paul Scholten, die zelf de hele dag op de beurs aanwezig was, was het opvallend druk — met zelfs veel bezoekers uit Duitsland.

Paul komt nog met een unieke foto reportage. De beurs trok duidelijk meer dan alleen lokale belangstelling. Toen rond 14.15 uur de laatste bezoekers nog rondliepen, waren standhouders al begonnen met het inpakken van hun spullen. Om 15.00 uur werd de beurs officieel afgesloten.

Voor mij was het bovendien een mooie gelegenheid om kennis te maken met de Spil zelf, een locatie waar al jarenlang activiteiten worden georganiseerd en waar we regelmatig  berichten over mogen plaatsen. Leuk om eens binnen te kijken.

De sfeer? Druk, levendig en duidelijk geslaagd.

Artikel delen: