Maximaal aantal deelnemers bij eiergooien in Nieuwleusen - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Maximaal aantal deelnemers bij eiergooien in Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN – Op paaszondag 5 april wordt bij Partycentrum ’t Witte Peerd in Nieuwleusen traditiegetrouw het Open Nieuwleusener Kampioenschap Eiergooien (ONKE) georganiseerd Nieuw dit jaar is dat er een maximum aantal teams per categorie geldt. Bij de jeugd (10 t/m 14 jaar) kunnen maximaal 50 teams deelnemen.

 

Voor de dames geldt eveneens een maximum van 50 teams. Bij de heren- en gemengde teams is plaats voor maximaal 100 teams. Dus wees er op tijd bij! VOL=VOL. Je mag als persoon één keer meedoen; dus niet een tweede keer met iemand anders of  in een andere categorie.

Voorinschrijving en actie consumptiemunten

Je kunt je alvast inschrijven op vrijdag 3 april, tussen 17:00 en 20:00 uur, bij café ’t Witte Peerd. Let op: alleen contant en gepast betalen.

Tijdens de voorinschrijving kun je ook alvast consumptiemunten kopen. Alleen op vrijdag geldt de actie: bij aankoop van 10 munten ontvang je er 1 gratis!

Inschrijven en aanvangstijden

Op zondag 5 april kan de jeugd van 10 t/m 14 jaar kan zich vanaf 12:30 uur inschrijven. De kosten bedragen € 2,00 per team. De jeugd start om 13:00 uur en met een afstand van 12,5 meter.

De inschrijving voor de damesronde en voor gemengde- en herenteams is van 13:00 tot 14:00 uur. Voor deze teams bedragen de kosten € 5,00 per team. De dames starten om 14:00 uur en beginnen met een afstand van 15 meter. De gemengde- en herenteams beginnen om 15:00 uur met een afstand van 20 meter.

Alleen contant en gepast.

Artikel delen: