HOONHORST – Vandaag wandeling vanaf Hoonhorst via Oude Vechtsteeg naar Den Aalshorst. Linksaf langs prachtige groene Voorwaterallee door het Engelse werk en Heinoseweg oversteken. Langs “Jans bankje” door het Willemspad.
Wat is alles hier hard gegroeid en wat een rust. Even een appeltje oppeuzelen op het mooie bankje. Dat is genieten.
Verder links op de Rietmansweg richting het station van Dalfsen. Maar zover ga ik niet. Bij wandelroute paaltje W 15 linksaf langs de bosrand. Na een paar honderd meter rechtsaf. Pad naar beneden volgen, driesprong rechts en komt uit op de Heinoseweg.
Linksaf achter de bomen, langs huis Den Berg en rechtdoor. Einde gracht rechtsaf, over het stenen bruggetje. Geniet van de prachtige grachten en de vele kleuren groen. De gracht links gaat over in de Emmertochtsloot.
Na het bruggetje rechtdoor en via de Papenallee en het Maatpad terug naar Hoonhorst. Wat is de natuur toch geweldig mooi, vooral na de vele regenbuien.
Totaal 8.4 km.
WvdV





