DALFSEN – Afgelopen week is er volop gewerkt aan de nieuwe Vechdalbrouwerij aan de Koesteeg 4a. De poeren zijn geplaatst en de fundering gestort en gemetseld. Daarna moet de bouwput weer gevuld worden met schoon zand. Loonbedrijf Lindeboom is met groot materieel aanwezig om de klus te klaren.
Deze week wordt begonnen met de staalconstructie en het plaatsen van de spanten. Het ziet er naar uit dat er goede vorderingen zijn gemaakt voor de bouwvakantie.
Ook bij Natuurboerderij Lindehoeve wordt hard gewerkt aan de bestratingen rond de nieuwe dierenverblijven en het hoofgebouw. Het begint er steeds mooier uit te zien.
Op 12 september tijdens Proef Dalfsen kunt u met eigen ogen zien wat er dan al staat.
Op bijgaande foto’s de vorderingen van het grondwerk en de funderingen, gemaakt door de brouwerij PR man Jan Holsappel





