HOONHORST – Afgelopen vrijdagavond 14 augustus stond oorspronkelijk de klusavond op het programma. Door omstandigheden werd deze verplaatst naar zaterdagochtend 15 augustus.
Rond 09.00 uur werd gestart met een kop koffie, waarna de taken en groepjes werden verdeeld. Er stond weer genoeg op het programma: reclameborden schoonmaken, terrein opruimen, bomen snoeien en het onkruidvrij maken rondom veld 2. Ook de verkleurde doelpalen werden flink onder handen genomen en zien er weer als nieuw uit.
Ook op het terrein van kantine De Potstal werd hard gewerkt. Zo werden onder andere het terras, het hekwerk en het kassahokje grondig schoongemaakt.
Na al dat harde werken was het tijd voor een welverdiende lunch, uitstekend verzorgd door onze eigen cateringdames.
Samen met alle vrijwilligers kijken we terug op een succesvolle, productieve én vooral gezellige klusochtend.
Namens het bestuur van VV Hoonhorst en de kluscommissie, bestaande uit Herman Veneboer en Wim van Lenthe, willen we iedereen ontzettend bedanken voor zijn of haar inzet.
En voor degenen die er niet bij waren… volgend jaar een nieuwe kans om te scoren.
Bedankt allemaal.











