NIEUWLEUSEN – De open dag van de schietsportvereniging in Nieuwleusen trok vandaag veel belangstelling. Bezoekers van uiteenlopende leeftijden kwamen een kijkje nemen en maakten van de gelegenheid gebruik om kennis te maken met de vereniging.
Rond half twee was het al een drukke boel. Jong en oud, mannen en vrouwen: onder de aanwezigen was een breed publiek vertegenwoordigd. De belangstelling liet zien dat een open dag een mooie gelegenheid is om mensen bij de vereniging binnen te laten kijken.
Voor wie de schietsport vooral van een afstand kent, biedt zo’n dag de kans om een eerste indruk te krijgen van de sport en de vereniging erachter. Door de deuren te openen, wordt de drempel om eens binnen te stappen kleiner en krijgt de vereniging de gelegenheid zich aan een breder publiek te presenteren.
Een fotograaf (Tygo) van DalfsenNet was aanwezig om de open dag in beeld te brengen. De foto’s geven een impressie van de bezoekers en de drukte bij de schietsportvereniging in Nieuwleusen.










