LEMELERVELD – Kom je weer helpen bij Voedselbos net als een jaar geleden? Op zaterdag 14 november van 10:00 tot 13:00, zaterdag 28 november van 13:00 tot 16:00 en op zaterdag 12 december van 13:00 tot 16:00 gaan wij aan de slag met het planten van bomen in het nieuwe Voedselbos Lemelerveld bij de Frion.
Een voedselbos is een voedselproducerend stukje bos en speelt een uiterst belangrijke rol in ons ecosysteem. Het wordt door mensen aangelegd, maar omdat een natuurlijk ecosysteem nagebootst wordt, kan een voedselbos binnen een aantal jaren bijna zelfvoorzienend zijn. Door de aanwezigheid van diverse planten en bomen is er een uitgebreid en langdurig bloeiseizoen, wat bestuivende insecten enorm waardevol vinden.
Het adres is Strenkhaarsweg 15 Lemelerveld.
Zelf meenemen: Trek stevige (waterdichte) schoenen of laarzen aan en kleed je in laagjes. Heb je een eigen spa of schop? Neem deze dan vooral mee!
Fijn dat je zou kunnen helpen! Vind je dit een tof project? Deel het dan met anderen! Voorafgaand aan de vrijwilligers dag sturen wij nog een mail met meer informatie. Wil je wel even opgeven, dat kan via deze link.




