DALFSEN – Met de eerste warme dagen achter ons, staat iedereen natuurlijk weer te trappelen om aan de wandel3daagse mee te doen. Begin juni, op maandag 1, dinsdag 2 en woensdag 3 juni zal er weer een lange stoet met wandelaars door en om Dalfsen gaan op jacht naar weer een medaille.
Inmiddels zijn onze vrijwilligers weer benaderd en zijn we al weer behoorlijk ver met de bezetting voor de stempelposten, de traktatiepunten en natuurlijk de verkeersregelaars.
Mocht u nog niet benaderd zijn dan kunt u zich aanmelden via vrijwilligers@wandel3daagse.nl of bij Arjan Holsappel. Dit jaar zijn er ook weer de speciale routes voor de rolstoelers en de scootmobielers. Voor meer informatie kunt u terecht op www.wandel3daags.nl. Het beloofd ook dit jaar weer een speciale editie te worden.



